Люди роботи, або скільки кроків до нових воєн.


IBM випустила процесор з 4096 ядрами, який працює аналогічно мозку людини!

Процесор став першим нейросинаптичним (

IBM TrueNorth: процесор, що імітує мозок)

комп’ютерним чипом.

TrueNorth складається з 5.4 мільярдів транзисторів, які утворюють 1 мільйон програмованих нейронів і 256 000 000 програмованих синапсів. Мозок людини значно перевершує TrueNorth по цих параметрах (100 мільярдів нейронів і до 150 мільярдів синапсів), але, тим не менш, процесор IBM здатний виконувати складні обчислення. Що цікаво, процесор покладається не на «грубу силу» — він здатний розуміти двозначність і приймати рішення в реальному часі в контексті виконуваної задачі. При цьому TrueNorth споживає всього 70 мВт потужності.

Інноваційний процесор

Процесор TrueNorth знаходиться на стадії прототипу, але до початку його комерційного використання може пройти всього 2-3 роки. TrueNorth є частиною масштабного проекту SyNapse, в рамках якого IBM збирається розгорнути цілу екосистему. Перш за все, буде випущено мову програмування, яка дозволить працювати з нейросинаптичним процесором.

Нова технологія дозволить створювати суперкомп’ютери для вирішення найбільш складних задач, таких як аналіз фінансових ринків, прогнозування землетрусів і цунамі. Як заявляють самі розробники, наука наблизилася до створення процесора, який буде повністю повторювати мозок людини.

БЕЗУМОВНО — це надзвичайний успіх, шаленний!!!! Але в умовах сучасної братської війни мені на думку спадає лише, наголошую, що НАПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ, одне, як дикі племена зможуть використати такі технології. Усі медалі мають дві сторони……..  Впевнена, що ще пів року потому я, дізнавшись про такий успіх, тільки раділа б, як дитинча, але події 2014року (ХХI століття !!!) на сході  України, змусили мене дуже швидко подорослішати.
Більше читайте тут: