Що таке лендінг


Останнім часом великої популярності набули так звані «Лендінг Пейджі». І якщо Ви ще не в курсі що це таке, то ця стаття саме для Вас!

Поняття «Лендінг-пейдж» спочатку пішло від закордонних інтернет-маркетологів, так вони іменували сторінку, на яку користувач перейшов через посилання з електронного листа. Наприклад, якщо ви проводите який-небудь захід, то в своєму листі-запрошенні ви вказуєте посилання на сторінку з реєстраційною формою. Це і є ваша посадкова сторінка або лендінг. Також посадкову сторінку іноді називають цільовою сторінкою.

Лендінг – це невеликий сайт, що складається з однієї сторінки. Мета такої сторінки – роздобути користувача та спонукати його на якусь дію, наприклад, оформити замовлення або підписку. Landing page зазвичай оформляють простим, приємним дизайном і розміщують якомога більше необхідної і важливої інформації.

Максимум простоти, зрозумілої інформації по товару або послугах – ось що таке цільова сторінка. Так як у клієнта немає можливості піти через клік по рекламному оголошенню або перейти на інший сайт, то у нього залишається наступний вибір дій:

1. Прочитати текст або частково ознайомитися з ним;

2. Покинути сайт, якщо не цікаво;

3. Оформити замовлення, підписку, зробити телефонний дзвінок, якщо інформація на сторінці його зацікавила.

На цьому етапі і відбувається продаж товарів-послуг.

Відмінність лендінг-сторінки від звичайного інформаційного сайту полягає в тому, що увага відвідувача фіксується тільки на послузі або конкретному продукті. Ще Landing page – дуже хороший інструмент маркетолога для проведення аналітики. Переглянути приклад ледінг сторінки.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *