Реклама


GoogleAdword. Реклама в інтернетіРекламна діяльність в AdWords відрізняється від традиційної. Тут немає прайс-листів чи прейскурантів – натомість стандартна модель ціноутворення залежить від аукціону на основі ціни за клік (CPC). Звичайно, для успішного старту Вам конче  необхідна буде допомога фахівців.

Я присвятила цьому напрямку дуже багато часу і продовжую постійно удосконалюватися, оскільки Google постійно вносить коррективи в цей процес.Кількість сайтів та інтернет магазинів кожного дня збільшується у нескінченній геометричній прогресії. І вашому сайту потрібно постійно конкурувати за місце на першій сторінці, щоб бути якомога ближче до споживача. Одразу зауважу, що вартість першої сторінки постійно змінюється — чим більш конкурентне середовище, тим вам дорожче буде коштувати 1 клік перехід на ваш сайт та місце на першій сторінці. Довіряйте компетентим в цій галузі фахівцям і вам не прийдеться переплачувати.

Одне, що незмінне це:

1. Плата за активацію аккаутна в AdWords для жителів України коштує 25грн.

2. Мінімальна ставка одного кліку коштує 0,01$ США (приблизно 5 коп.) Але зауважу  відразу, що вартість одного кліку для першої сторінки в конкурентному середовищі інколи сягає і 15-25грн. за клік.

На жаль, виходячи з вище описаного, відразу відповісти на питання скільки коштує реклама в Google AdWords для вас — неможливо. В цьому випадку я пропоную відштовхуватися від вашого бюджету на рекламу. Ви виділяєте певні кошти в місяць і ми вирішуємо, ввиходячи з вашого бюджету та вартості кліку на першій сторінці, на яке ключове слово ми витрачаємося більше і виводими оголошення на першу сторінку. Такі справи 🙂

Звертайтеся. І я чим зможу — допоможу бути вам успішними на теренах інтернету.

Заказать продвижение

 

Средство от спама