Створити інтернет магазин з нуля 2


Створити інтернет магазин з нуля  — саме так. Вам досить промовити цю сакральну фразу 🙂 та назвати, що саме хочете продавати. Все решта — то не ваш клопіт. Ось приклад саме такого спілкування із замовником. Процес наповнення товарами триває. Такий результат ви отримаєте вже за 2 тижні. Опис створення інтернет магазину поетапно:

БРИФІНГ (технічне завдання) І ВИЗНАЧЕННЯ ЦІЛЕЙ. Якщо ви не маєте бажання втрачати час на заповнення подібних паперів, я іду на ризик, та створюю сайт таким, як бачу його я. Інтернет магазин, http://proffclimat-comfort.com.ua  — саме такий проект. Замовник повністю довірився в створенні інтернет магазину, і я, звичайно, вдячна.

Интернет магазин под ключ. Хостинг. Аутсорсинг. http://proffclimat-comfort.com.ua/

Интернет магазин под ключ. Хостинг. Аутсорсинг. http://proffclimat-comfort.com.ua/

ОПТИМІЗАЦІЯ І ОБСЛУГОВУВАННЯ
Це наступний етап. Найважливіший етап проекту розпочнеться відразу після запуску. Я займаюсь  обслуговуванням вебсайтів, підтримкою інтернет магазинів,  відстежую і аналізую ефективність роботи інтернет магазину та поведінку користувачів на ньому. Я працюю над збільшенням відвідуваності і залученні відвідувачів до закупівель, оскільки у нас не тільки інформаційний проект, а й мають відбуватися конверсії. Інтернет магазин не просто буде знаходитися в Інтернеті, він почне «жити», активно працювати і виконувати те, заради чого його створювали. В  інтернет магазині «Проффклімат комфорт» гість може придбати товар, а також замовити сервісне обслуговування.

Переглянути інтернет магазин створений з нуля.

 

 


Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 мыслей про “Створити інтернет магазин з нуля

    • Оксана Ксііу От автора

      Сергій Володимирович, адаптація сайтів — то окрема робота, але, зазвичай, теми, з якими я працюю, добре адаптовані, та якщо щось виходить за межі (тексти, фото, слайдери, кнопки… тощо) відображаються некоректно на телефоні то я, звичайно, адаптую їх. Не проблема.