Фрілансер на аутсорсингу. Інтернет магазин на WordPress


Працюю з WordPress з 2009року. Ще з тих часів, коли усі успішно запускали інтернет магазини на opencart і плювалися в сторону wordpress, говорили, що це блоговий двигун і зробити із нього інтернет магазин це погана ідея (мяко кажучи) тому що висловлювання спеців були більш різкіші, повірте 🙂 . Я чомусь думала зовсім навпаки… Для мене взагалі не існує авторитетів, крім досвіду. Це мені додає зайвихх шишок на голові, звичайно, але це вже генетично так і виправити я не можу на жаль чи на щастя. Так от, для мене цей недолік став бонусом. Блог — означає писати пости, їх шикарно вичитує Google пошуковик, а це означало для мене легка розкрутка інтернет магазину. Так я таки була права! По кожному доданому новому товару я пишу текст в блог частину і закидаю усе в індекс 1-2дні і о чудо, по статті до мене забігають відвідувачі, а на сторінці із істаттею їх очікує шоркод із товарами — ву-а-ля! Замовник в один крок отримує доступ до інформації, другим кроком він уже закидає товар у кошик. Наступний крок і він відправив уже своє замовлення.

Стверджую — WordPress це круто! Жодної миті в житті не було, коли б я пожалкувала, що сіла «за баранку этого пылесоса» (фильм «Кавказская пленница, или Новые приключения Шурика» :))) )

А який у вас досвід співпраці із командою WordPress ? Пишіть свої коменти. Цікаво чи є розчаровані і наскільки, чи усі такі щасливі від того, як я :)))))) ?

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *