Півник. Декор іграшка своїми руками.


Півник. Декор іграшка своїми руками.

Перед новим роком моя домашня майстерня шила Півників  😉   :))))))) , тому що 2017 рік — рік Півня , і свої новорічні подарунки я доповнювала ось такими Півниками. Я їх трохи модернізувала :),  вставивши в спинку півника блискавку-замок, та наповнила цукерками.

Якщо ви бажаєте пошити для своєї дитини півника, чи замовити його можна на сайті подарункового сервісу  » Просто ТАК«

Пропоную переглянути ще роботу. Грілка на чайник для заварювання чаю Крольчиха. Вона може бути як самодостатнім подарунком так і доповненням в подарунковому наборі. Дарувати оригінальні та практичні подарунки завжди було правилом хорошого тону. Крольчиха складе прекрасну компанію в чаюванні. Ще варіанти грілок можна переглянути та замовити в майстерні свята або в подарунковому сервісі «Просто ТАК»

  • Зроблена з натуральних матеріалів: бавовна, льон.
  • Легко знімаються всі деталі для зручного догляду (прання) окремих частин.
ВАЖЛИВО! Ми не обмежуємо вас подарунками на нашому сайті, ви можете підібрати подарунки на різних сайтах, а нам дати тільки посилання на них. Ми придбаємо, оформимо і відправимо подарункову коробку з подарунками. Вам залишається, з чудовим настроєм, тільки подарувати її, АЛЕ, іноді, навіть цю функцію ми беремо на себе 🙂

А Handmade.ua можуть бути креативним доповненням до подарунків у святковій кробці. Замовляйте заздалегідь. Тисніть ЗАМОВИТИ коробку з подарунками! просто зараз!

Символ року 2017 (Півник)

Символ року 2017 (Півник), іграшки ручної роботи, півник, курочка, хенд мей. Виготовляється в обмеженій кількості. Наявність за запитанням. Зроблена за викройками Тільда.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *