Портфоліо сайтів


Замовити якісний сайт, інтернет магазин, або сайт односторінник (Landing page)

Потрібен сайт — О’кей — пишіть мені через форму в КОНТАКТАХ, і я напишу для Вас якісний сайт. На цьому співробітництво лише розпочинається Я займаюся підтримкою, просуванням та іншими корисними речами, для того, щоб підняти ефективність створеного продукту. Тому наша співпраця буде довгою та продуктивною.

ПОРТФОЛІО САЙТІВ

1. Я працюю в open mode (відкритий режим — дослівно), тобто, як тільки я починаю роботу над проектом, надаю посилання, за яким ви зможете його бачити, хоч щохвилини, і вносити корективи.
2. Створюю проект «під ключ» з адаптивним дизайном. Дизайн, верстка, підбір та придбання доменного імені, хостинг, реклама, просування, макети рекламної продукції (флаєри, буклети).
3. Дотримуюсь обумовлених термінів здачі проекту.
4. Підключення до Google Analitics. Контекстна, найрезультативніша реклама в Google Adwords.
5. Для мене нема слова не можу, не знаю. Є тільки – я подумаю, як це зробити.
6. Подальша підтримка сайту. Чим  зможу — завжди допоможу! Звертайтеся. Сайт від А до Я.
7. Оптимізація сайту та розкрутка сайту — ще я вивчила не досконало, але якщо вам потрібна реклама сайту в Google Adwords, розміщення сайту на мапі, доступ до сайту пошукових роботів, написати ключові слова підібрані для пошукових машин, то на це можете розраховувати. Маю чималенький доствід. 
8. Рекламна поліграфія (календарі, візитівки, флаєри, буклети,  …) — це приємні бонуси до Вашого сайту чи інтернет магазину. Дарую просто так 🙂

Останній аргумент: Я  люблю те, чим займаюся і займаюся тим, що люблю. Готова втілювати у життя всі свої та ваші ідеї!

Замовити сайт, інтернет магазин чи поліграфію

  • Добре, що приділили пару хвилин собі. Можливо, саме цей крок призведе до успіху!

 

Вибачте, але це необхідний засіб від спаму 😉