Samsung Galaxy Camera


Фотоапарати подолали досить великий шлях за короткий час. Від складних і незрозумілих пристроїв, до сучасних мініатюрних гаджетів, якими користується буквально кожен. І цей прогрес не стоїть на місці. З кожним роком камери стають все більш потужними, а їх розміри навпаки зменшуються. Компанія Samsung вирішила піти ще далі і об’єднати камеру з функціональністю смартфона. Підсумком такого революційного союзу став новий девайс Samsung Galaxy Camera. Поява цього пристрою означає початок нового етапу розвитку фото-гаджетів.

Після широкого поширення вбудованих камер, придбала популярність мобільна фотозйомка. Навіть професіонали міняють свої просунуті девайси на вбудовані в смартфон камери і йдуть знімати. Такі кадри мають певний шарм безпосередності і дозволяють відчути причетність до подій на знімку. Але у мобільної фотозйомки є і свої недоліки, пов’язані з незвичайною динамікою, яка відбувається і несерйозним настроєм тих, кого зазвичай знімають. На щастя, нова камера Samsung Galaxy Camera здатна впоратися з цими проблемами.

Чим же може похвалитися цей гібрид смартфона і камери в технічному плані? Так само, як і у фотоаппарата Olympus, усередині нього знаходиться 16-мегапіксельна CMOS-матриця. Це дозволяє робити знімки високої точності і знімати відео в дозволі Full HD. Також Samsung Galaxy Camera здатна на 21-кратний оптичний зум, що допоможе вам знімати віддалені об’єкти. При такому великому зумі особливо важлива стабілізація зображення і з цим нова камера теж відмінно справляється, забезпечуючи високу чіткість для всіх ваших знімків.

Підводячи підсумки, варто відзначити, що нова камера від Samsung підійде людям з активним способом життя. Вона створена для того, щоб робити фотографії про рух життя. Вона створена для тих, хто постійно знаходиться у творчому пошуку і в кого немає часу переносити фотографії на комп’ютер. Поєднання потужної камери і багатогранних можливостей Android-додатків дозволяє назвати Samsung Galaxy Camera дійсно інноваційним продуктом.

  информація надана з сайту mcreper.com

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *