Про себе


Вітаю вас!

Ви на сайті фрілансера. Мене звати Оксана:)

Створювати сайти та інтернет магазини — це мій фріланс з 2005 року і до сьогодні. Це той щасливий випадок, коли хобі трансформується у професію. Сказати, що це сталося випадково – ні. Це результат симбіозу двох абсолютно полярних професій. Перша – дизайнер-модельєр і друга – економічна, економіка та підприємництво в Універі, та моєї самоосвіти. Із задоволенням створюю сайти під ключ із подальшою підтримкою. Спеціалізуюся на інтернет магазинах. Працюю у відкритому режимі на своїх серверах та доменах. Даю посилання на перегляд та коригування проекту. Якщо ви згодні на таку співпрацю, тоді на вас чекає: Сайт або інтернет магазин «під ключ» з подальшою підтримкою + хостинг сайтів + макети рекламної продукції. Працюю в графічних програмах Gimp та Corel Draw.

     Цікавий та професійний сайт, без сумніву, ознака успішної людини чи організації. Пропоную послуги (допомогу) у розробці сайтів, інтернет магазинів під КЛЮЧ. Є досвід, є бажання + приємними бонусами для Вас будуть макети рекламної поліграфії. Крім грамотного сайту з індивідуальним дизайном, Ви завжди зможете отримати безкоштовну консультацію щодо Вашого проекту та подальшу підтримку.

З 2013 року я займаюся і рекламою сайтів у Google Adwords.

З 2014 року займаюся підтримкою сайтів та інтернет магазинів. Розширенням функціоналу:

  • наповнення корисними плагінами (наприклад: накопичувальні знижки для інтернет магазину, галереї, відгуки, захист… щось прибрати, приховати, переробити, вдосконалити пошук та інше…)
  • прості та успішні email та SMS розсилки,
  • встановлення банерів, слайдерів і т.д.
  • оновлення дизайну (редизайну) сайтів.

З 2017 року створила подарунковий сервіс «Просто ТАК».

Розвиваюся та удосконалююся щороку із розумінням «досконалості немає межі». Для мене завжди важливим є не процес, а результат. Тож проекти не затягую. Якщо Ви вирішили замовити сайт – звертайтесь. Завжди сподіваюся на приємну та взаємовигідну співпрацю.

   

P/S/   В роботі віддаю перевагу відкритості та чесності. Всі розмови тільки письмово (пошта або Skype, Viber, Telegram). Бережіть себе! Заробляйте та будьте успішні! А я чим можу – допоможу!

Тарифи на підтримку (аутсордсінг інтернет магазинів, сайтів візитівок тут)

Ціни на розробку сайтів та інтернет магазинів тут   

«Хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче — шукає причини»

Написати мені можна ще через форму контактів тут  форма в контактах, і я вам відповім протягом 24 годин в будь який день тижня.