Як повернути (відновити) панель завданьWindows 11, коли вона зникла після оновлення?


Сьогодні я оновила Windows 11 і трапилася халепа. Повністю зникала на комп’ютері панель задач. Перше, що хочу вам повідомити — то це не ваша провина. Заспокойтеся, якщо і у вас сталася така прикрість. Спойлер — вирішується проблема легко!

Якщо вам потрібно розуміти, чому виникають проблеми з панеллю завдань у Windows 11. Читайте далі. Якщо ні — переходьде на абзац нижче. Так от, зникнення панелі задач у Віндовс 11 зумовлено багом, який визнав виробник операційної системи (компанія Майкрософт). Зокрема, збій характерний для двох збірок, а саме 22449 і 22000.176, але може виявлятися і новіших версіях. Суть у тому, що після перезавантаження або певного моменту роботи в Windows 11 зникає панель завдань. Якщо вона зникла, зробити будь-які кроки для роботи з операційною системою стає неможливо. При виявленні проблеми у компанії Microsoft одразу запропонували рішення, на якому докладне зупинимося нижче. Також наведемо два альтернативні шляхи.

Перший шлях для розумашок в цій сфері. Я типовий чайник, тому обрала легкий, швидкий та зрозумілий шлях. Лишаю його для вас. Крокуйте!

Ось цей простий та зрозумілий для мене: потрібно внести зміни в налаштування дати та часу. Як це зробити?

Змініть налаштування дати/часу

Легкий спосіб, як полагодити панель завдань у Віндовсі 11 — зробити це шляхом встановлення НЕ ПРАВИЛЬНОЇ дати / часу. Такий крок дозволяє вирішити питання, якщо опція зникла на збиранні Windows 11 Dev build 22449. Але, по можливості, можна скористатися і в інших випадках. Наприклад, коли запропоновані в інтернеті та розглянуті спосіби з якоїсь причини не спрацювали.

Алгоритм дій такий:

 • Відкрийте командний рядок за допомогою Ctrl+Alt+Del, а потім у вікні диспетчера натисніть на «Файл», а в меню — «Нове завдання» (Виконати).
 • У рядку «Відкрити» введіть control.exe і натисніть «Введення». Після цього відкривається панель управління.
 • Тут увійдіть до розділу «Годинник і регіон».
 • Натисніть «Встановлення дати та …».
 • Перейдіть на вкладку «Час Інтернету».
 • Натисніть кнопку «Змінити параметри».
 • Вимкніть опцію «Синхронізувати із сервером часу в Інтернеті» — це ваша ціль 🙂 зніміть галочку.
 • Клацніть на «ОК».
 • Відкрийте вкладку «Дата і час», а потім натисніть «Змінити дату та …».
 • Переведіть дату на 24 години вперед і введіть наступне число дати.
 • Клацніть на «ОК».

Вітаю! У вас вийшло повернути панель завданьWindows 11!

Варто врахувати, що це рішення є тимчасовим, адже після чергового оновлення система повертає попередні налаштування. Щоб уникнути проблеми в майбутньому, бажано повернути точну дату в налаштуваннях системи та увімкнути синхронізацію із сервером часу.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо у Windows 11 зникла панель завдань. Найбільш ефективним є метод, який рекомендує компанія Майкрософт, але як альтернатива можна спробувати варіант зі зміною дати/часу, який згадувався вище.

На майбутнє в нових оновленнях така проблема має бути усунена, тому у застосуванні швидкої допомоги на Windows 11 не буде необхідності.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *